Bize Ulaşın: 0 (850) 840 32 05

  • Uçuş Tazminatınızı Alın

Uçuş Tazminatınızı Alın

Uçuşunuz gecikir ya da iptal edilirse tazminat almak ister misiniz? Biz sizler için bu durumu lehinize çeviriyor ve hakkınızı sonuna kadar arıyoruz.

Havaalanına zamanında gelmenize rağmen uçuşunuzun iptal olması sinirlerinizi bozabilir. Binlerce havayolu yolcusu bu durumla karşı karşıya kalmıştır. Uçuş kötü bir deneyime dönüşse bile sizlere gerekli hukuki desteği verebiliyoruz. AB Yönetmeliği havayolu yolcu hakları üzerinden hakkınızı en iyi şekilde savunabiliyoruz. Havayolu şirketleri detaylı açıklama yapmasa da iptal edilen ya da geciken uçuşlar için €600’ya kadar hak iddia talebinde bulunabilirsiniz. Her yıl binlerce yolcu bu hakkı kazanabilir. Bu yolculardan biri olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hukuk Büromuz Yanınızda

Uçuş tazminatı davası nedir? Uçuş tazminatı uçuş öncesinde ya da uçuş sırasında yaşanılan rötar ya da iptal gibi nedenlerle yolculara doğan haktır. Uçuş tazminatı pek çok konuyu içerisinde barındırıyor. Bu tür sorunlarda hukuki anlamda destek almak sizlerin yararına olacak. Dev bütçeli uçak şirketleri bu tazminat miktarını sizlere ödememek için farklı yollar deneyebilir. Bu nedenle uzman avukatların eşliğinde sonuca gitmeniz tavsiye edilir. Büromuz havayolu yolcularına uçuş tazminatı almaları için gerekli desteği başarılı bir şekilde verebiliyor. Avrupa Havacılık Kanunu üzerinden yolcuların hakkını en iyi şekilde savunabiliyoruz.

Sizleri havayolu şirketine karşı temsil ederek dosyanızı kısa sürede hazırlıyoruz. Uçuş gecikmesi ya da iptalinde havayolu ile iletişime geçiyor. Davanın tüm süreçleriyle biz ilgileniyoruz. Tazminat davasının yerel mahkemeye taşınması gerekiyorsa bu durumla da ilgileniyoruz.  Kalite prensiplerimiz sayesinde binlerce müşterimizin uçuş tazminatı davasını kazanmasını sağladık. Tazminat konusunda merak ettiğiniz tüm soruları dilerseniz buradan bizlere iletebilirsiniz. Gecikmiş ya da iptal edilmiş uçuşlarınızda ne kadar tazminat alacağınızı sizlere açıklıyoruz.