Bize Ulaşın: 0 (850) 840 32 05

  • Uçuş Tazminatını Alma

Uçuş Tazminatını Alma

Havayolu firmaları yolcularının uçuş tazminatını almamaları nedeniyle çok yüksek tasarruf edebiliyor. Tazminatın ne olduğunu bilmeyen bir çok yolcu mağduriyetlerini hiçbir şekilde savunamıyor.

Firmalar yolcu başvurusu sonrasında uçuş tazminatı ödemek yerine ucuz bilet önerisi sunuyor. Yolcular da tazminat sürecinin zorlu geçeceğini bilmeleri nedeniyle bu önerileri mecburi olarak kabul ediyor. Bu nedenle yüksek tazminatlar elde edebilme haklarını da bir kenara itmiş oluyorlar.

Bireysel olarak uçuş tazminat talebine büyük firmalar avukat ordusuyla bir şekilde sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını ispat etmekte ve davadan tazminat ödemeden ayrılmaktadır. Bireysel başvurularda ayrıca tüm mahkeme masraflarını insanlar kendi ceplerinden karşılamak zorunda kalıyor.

ucustazminati.com Sizin Yanınızdayız

Tüm dünya üzerinde havayolu ile seyahat eden yolcuların sayısında hızlı bir artış yaşanıyor. Bu hızlı büyüme ve genişlemeye bağlı olarak uçuş sorunlarında benzer bir şekilde yükseliş görülmeye başlamıştır. Büromuz havayolu ile seyahat eden yolcuların hukuki haklarını en iyi şekilde savunuyor. Hava Hukuku konusunda tecrübeli avukatlarımızla beraber uçuşlarınızda yaşamış olduğunuz tüm sorunların önüne geçmenizi sağlıyoruz. Uçuş tazminatı talepleri pek kişiyi yoran bir süreçtir. Biz yaşadığınız tüm uçuş sorunlarında size vekâlet ederek sizin yerinize davayı takip edebiliyoruz.

Dava sürecinin her detayına hakimiz. Bu sayede davalarda başarılı sonuçlar alabiliyoruz. Havacılık sektörü hakkında bilgi sahibi olmayan yolcular havayolu şirketlerinin çeşitli bahaneler sunmasına kolayca ikna olabiliyor. Biz dava sürecinde bahaneler ve mazeretlere göre hareket etmiyoruz. Uçuş sırasında yaşanılan rötarın ya da iptalin kesin nedenini öğrenene kadar davamızı sürdürüyoruz. Yıllardır binlerce yolcunun haklarınızı başarılı bir şekilde savunduk. Sizde uçuş konusunda bir problem yaşadıysanız hemen bu adres üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman avukatlarımız sizleri dinleyerek en doğru dava sürecinin oluşturulmasını sağlıyor.