Bize Ulaşın: 0 (850) 840 32 05

  • Uçuş Tazminatı

Uçuş Tazminatı

Uçuş rötarları ya da iptal edilen uçuşlar insanların korkulu rüyalarından bir tanesidir. Özellikle yoğun rotalara sahip havalimanlarında bu problemle sıklıkla karşılaşabiliriz.

Uçuş rötarları yüzünden yaşadığınız talihsiz durumu uçuş tazminatı alabileceğinizi biliyor muydunuz?  Rötar nedeniyle işlerinizin aksaması durumunda sizin için tazminat alabilmenizi saplıyoruz. Alanında uzman avukatlarımız haklarınızı en iyi şekilde savunarak hakkınız olan ücreti sizin için tanzim ediyor. Uçuş rötar tazminatı kapsamında herhangi bir sorun yaşamadan sizin için tüm süreci ele alıyoruz. Olumlu sonuçlanan tazminat davaları tamamen sizin avantajınıza sunuluyor.

Uçuş rötar tazminatı, Avrupa Birliği’nin yasalarına göre havayolu şirketlerinden rahatlıkla alabileceğiniz yolcu haklarından bir tanesidir. Uçuş tazminatı hakkı kolay bir konu değildir. Firmalar bu tazminatı sizlere vermemek için her yolu deneyebiliyor. Biz tazminat sürecinde tamamen uzman avukatlarımızla hareket ediyoruz. Bu süreç içerisinde tüm işleri sizin yerinizi yapabiliyoruzç

Uçuş Tazminatı Nedir?             

Rötar, iptal ya da overbooking nedeniyle uçuş yapamadıysanız bu durum şirketten kaynaklanan bir problemdir. Uçuş problemlerinde 600 Euro’ya kadar tazminat hakkınız yer alıyor. Uçuş tazminat hakkını Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği belirlediği için kanunlar çerçevesinde yürütüyoruz. Yılların tecrübesi ile binlerce vatandaşımızın tazminat elde edebilmesini sağladık. Her ne kadar havayolu şirketleri tazminat hakları konusunda bilgilendirme yapsa da iş tazminat ödemeye gelince farklı davranıyor. Milyarca dolar değerindeki şirketler ve kendilerini savunacak avukatlarla sizlerin karşısına çıkabiliyor. Biz bu duruma karşı sizlerin haklarını en iyi şekilde savunarak başarılı sonuçlar alabilmenizi sağlıyoruz. Uçuşlarınızda yaşadığınız rötar, iptal, değişiklik ya da uçağa alınmama gibi mağduriyetlerinizde sizlerin yanındayız. Davanın tüm sürecini ele alan avukatlarımız en doğru faaliyetleri başarılı bir şekilde yürütebiliyor. Tazminat konusunda detaylar için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.