Bize Ulaşın: 0 (850) 840 32 05

  • Uçuş Tazminatı Alabilir Miyim?

Uçuş Tazminatı Alabilir Miyim?

Uçuş sırasında mağduriyet yaşadıysanız tazminat konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Bizlerle iletişime geçerek tazminat konusunda tüm detayları alabilirsiniz.

Uçuş tazminatı için iletişim formunu doldurarak hizmet alabilirsiniz. Havayolu şirketlerinden kaynaklı sorunlu uçuşlarda tazminat ödemeye mahkumdur. Ancak pek çok kişi uçuş tazminatının ne olduğunu bilmiyor. Bununla beraber tazminat hakkını bilmelerine rağmen bireysel olarak hareket eden kişilerde tazminatlarını bir türlü alamıyor. İşte bu tür sorunlarda sizlere gerekli desteği sunuyoruz .Uzman avukatlarımız hakkınız olan talebi kısa sürede tanzim edebiliyor.

Telefon numaralarımız üzerinde günün her saati sizlere destek veriyoruz. Sorularınızı ve uçuş tazminat talebinizi detaylı bir şekilde ele alırız. Kısa sürede geri dönüş yaparak tazminat davanızın durumunu sizlere bildiriyoruz. Dava olumlu sonuç alma ihtimaliniz varsa sizlere bir vekalet formu gönderiyoruz. Bu vekâleti doldurup bize tekrar geri dönüş yaptığınızda arkanıza yaslanıp davanın sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz. Herhangi bir ödeme yapmaya gerek kalmadan uzman avukatlarımız bu süreci sizler için ele alıyor.

Firmamız gerek ulusal gerekse uluslararası havayolu şirketlerinde pek çok kişiye yardımcı olmayı başarmıştır. Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda havayolu ile seyahat eden yolcuların uğradıkları zararları en kolay ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturabiliyoruz.

Davanızda Sizinleyiz

Davanız sonuçlandığı zaman sizlere bildiriyoruz. Sonuç odaklı çalışan ekibimiz uçuş davalarının tamamında sizlere yardımcı olabiliyor. Tazminat taleplerinin 3 yıl önceki uçuşlarınıza kadar geçerli olduğunu belirtmemiz gerekir.

Davalarımızı yürütürken daha önceden verilen tüm kararları arşivimizde saklıyoruz. Yaşadığınız probleme en çok benzeyen emsal niteliğindeki kararlar üzerinden avantaj yaşamanızı sağlıyoruz. Ayrıca mahkeme sürecindeki tüm masraflarınızı karşılıyoruz. Aynı anda pek çok davayı yürüterek müşterilerimizin hakkını en iyi şekilde savunabiliyoruz. Kısacası bireysel olarak uçuş tazminat hakkınızı artık düşünmenize gerek yok. Sadece bizimle iletişime geçerek hakkınızı en iyi şekilde savunabilirsiniz.